עורך דין פשיטת רגל

מה היא המשמעות של פשיטת הרגל במדינת ישראל? מדוע הרבה חייבים מעדיפים את האופציה הזאת על פני אופציות אחרות? מה הם היתרונות הבולטים והחשובים ביותר של משרד עורכי הדין של עו"ד רוני ברוש?

החיים הם מורכבים לעיתים. יש כאלו שמשחקים את המשחק המסוכן של החיים, קמים ונופלים, מפסידים ומרוויחים. אבל יש גם את אלו אשר אינם נוטלים סיכונים וחיים חיים שלווים לגמרי. ובכל זאת גם הם לעיתים מתרסקים כלכלית. לכל אלו אשר נופלים מבחינה כלכלית מגיעה גם הזדמנות שנייה. הזדמנות כזאת יכולה להגיע באמצעות עורך דין פשיטת רגל מקצועי אשר יכוון וילווה את החייבים לאורך כל הדרך מרגע ההכרזה על פשיטת הרגל ועד לקבלת ההפטר.

פשיטת הרגל מפחידה רבים וטובים. יש כאלו אשר יראו בהליך כזה הצהרה על כישלונם. אולם זו אפשרות נהדרת לשים מאחור את כל הצרות הכלכליות ולהתחיל מחדש. כל מה שנדרש הוא עורך דין פשיטת רגל מיומן ואחראי אשר ילמד לעומק את כל הפרטים ויוביל את החייב בשביל הבטוח ליציאה מעול החובות.

המשמעות של פשיטת הרגל היא שמדינת ישראל נותנת לחייב הגנה לחייב מפני הנושים. כל זאת כאמור אם עמד בכל הקריטריונים והינו מתאים להליך זה. עורך דין פשיטת רגל, עו"ד רוני ברוש וצוות משרדו יפעלו למען החייב כך שניתן יהיה בפרק זמן קצר ככל הניתן להגיש בקשה לבית המשפט לקבלת צו הפטר אשר פוטר אותו מכל חובותיו.

הליך פשיטת רגל לאדם פרטי? נסו את שירותי עו"ד רוני ברוש!
אין ספק כי זה הוא תהליך מורכב מאוד הן מבחינה כלכלית והן מבחינה נפשית. הליך פשיטת רגל לאדם פרטי מצריך אותו לכוחות נפש על מנת לעבור את התהליך. עו"ד רוני ברוש בעל ניסיון רב בתחום מיוחד זה וכמו כן בעל תודעת שירות גבוהה ביותר.

שירותי סגירת תיק הוצאה לפועל? מה עוד ניתן למצוא אצל עו"ד רוני ברוש?
מגוון גדול של שירותים משפטיים הכוללים בין היתר שירותי סגירת תיק הוצאה לפועל, טיפול בענייני גירושין ומזונות, התמחות בתחום הפלילי, דיני תעבורה ועוד. אמינות, אדיבות ואחריות.  

מוזמנים לקרוא בנוסף:
עו"ד פשיטת רגל

רוצים שנחזור אליכם? מלאו פרטים בטופס:

צרו קשר

quill2, quill, feather, write, blog, edit
עורך דין פשיטת רגל
 
רוני ברוש - משרד עו"ד  |  Rony Brosh - Advocate
טל': 072-33-80-290  |  אי-מייל: 
einatron@netvision.net.il
עורך דין לפשיטת רגל     עורך דין הוצל"פ     משרד עו"ד מזונות     עורך דין פשיטת רגל     משרד עו"ד הוצאה לפועל     משרד עו"ד פלילי    
משרד עו"ד דיני שכרות     משרד עו"ד דיני נהיגה בשכרות     משרד עורכי דין דיני נהיגה בשכרות     עורך דין דיני שכרות     עורכי דין דיני נהיגה בשכרות     דיני פשיטת רגל     משרד עורכי דין פלילי     עורכי דין פשיטת רגל     בקשה למחיקת רישום פלילי     הגבלות על פושט רגל     עו"ד דיני תעבורה     ערעור פלילי     דיני הוצאה לפועל     הכרזת פשיטת רגל     עו"ד מזונות