משרד עו"ד דיני שכרות

סקרים שנערכו בשנים האחרונות מגלים תוצאות מדאיגות לפיהן, מרבית הישראלים לא חוששים לנהוג בשכרות ולהיעצר על ידי המשטרה. חלקם לא חוששים לעשות זאת, שכן הם מאמינים שגם אם הם ינהגו בשכרות הם יוכלו לנהוג בבטחה, אחרים לא חוששים מכך שהמשטרה תעצור אותם, ויש רבים אשר סבורים שגם אם המשטרה תעצור אותם, הרי שהם יוכלו לצאת מזה, כלומר העונש שיקבלו יהיה נמוך מאוד. 

אך זו לא האמת. כל עורך דין דיני נהיגה בשכרות יודע לספר על קליינטים שלו, שגם הם לא חששו לנהוג בשכרות ולהיעצר על ידי המשטרה, עד שיום אחד עצרו אותם לבדיקה שגרתית, אחרי אירוע בו הם שתו מעל המותר, והמשטרה לקחה להם את הרישיון והם נאלצו להתמודד תקופה מסוימת ללא רישיון ונאלצו לבקש עזרה מחברים או קרובי משפחה. 

המדינה מתמודדת בשנים האחרונות עם עלייה ניכרת בכמות הנהגים שנוהגים אחרי שצרכו אלכוהול. זה נובע מהעובדה שבמהלך השנים, יותר ישראלים החלו לצרוך אלכוהול וכן מכך שבמשך תקופה ארוכה לא היתה אכיפה מחמירה בנושא. כעת המדינה מבצעת הרבה יותר בדיקות, במיוחד בימי שישי, שבת ובערבי חג, וכן היא מענישה בצורה הרבה יותר חמורה. יש לציין שהמדינה דואגת להחמיר מעת לעת את הענישה, אם היא מגלה שהענישה איננה מספקת. לכן, לא פעם מופתעים קליינטים של משרד עו"ד דיני שכרות לגלות עד כמה העונש שעלול להיות מוטל עליהם חמור, זה יכול להגיע גם למצב של מאסר או לפחות מאסר על תנאי. 
הרבה פעמים, מקוננת המחשבה, "לי זה לא יקרה" אך אם מחשבים את כל מה שעלול לקרות ולהשתנות, במידה וזה כן יקרה, אז ברור מאליו שנכון לא לנהוג בשכרות. למשל, אנחנו יכולים להיות בטוחים שאם כל קליינט שנכנס למשרד עורך דין דיני נהיגה בשכרות, לא העלה על דעתו שייתכן ובגלל שהוא נהג בשכרות, הוא עלול לפגוע בפרנסה שלו. אילו היה עושה כך, סביר להניח שלא היה מגיע למצב שהוא צריך עורך דין שייצג אותו.

לסיום, אם אתם מחפשים משרד עו"ד דיני שכרות, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לייצג אתכם. משרדו של עו"ד רוני ברוש, מתמחה בייצוג קליינטים שנהגו בשכרות. אנחנו מייצגים קליינטים בכל רחבי הארץ, מול המשטרה וכן בבתי משפט. ניתן ליצור איתנו קשר דרך האתר או בטלפון ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. 
 
 
רוני ברוש - משרד עו"ד  |  Rony Brosh - Advocate
טל': 072-33-80-290  |  אי-מייל: 
einatron@netvision.net.il
עורך דין לפשיטת רגל     עורך דין הוצל"פ     משרד עו"ד מזונות     עורך דין פשיטת רגל     משרד עו"ד הוצאה לפועל     משרד עו"ד פלילי    
משרד עו"ד דיני שכרות     משרד עו"ד דיני נהיגה בשכרות     משרד עורכי דין דיני נהיגה בשכרות     עורך דין דיני שכרות     עורכי דין דיני נהיגה בשכרות     דיני פשיטת רגל     משרד עורכי דין פלילי     עורכי דין פשיטת רגל     בקשה למחיקת רישום פלילי     הגבלות על פושט רגל     עו"ד דיני תעבורה     ערעור פלילי     דיני הוצאה לפועל     הכרזת פשיטת רגל     עו"ד מזונות